В Кам’янському презентували книжку-фентезі про Чорнобиль

В Кам’янському презентували книжку-фентезі про Чорнобиль

Книжку про пригоди людей та нечистої сили в лісах біля Припятті презентували в центральній бібліотеці Кам’янського 21 квітня.

Автор: Валентин Фіголь.

В Кам’янському презентували книжку-фентезі про Чорнобиль - ФОТОРозмова про роман «Полювання на тура» авторки з Кам’янського Марії Дружко зібрала в юнацькому відділі бібліотеки фахівців з літератури та її молодих споживачів – студентів медичного коледжу.

Зустріч відбувалась по-карантинному – в форматі відеоконференнції.

Роман «Полювання на тура» – про полювання на тура, розповіла М. Дружко. Середньовічні мисливці полюють на реального тура, радянські спецслужби – на поета-дисидента на прізвище Тур, сучасні можновладці – на фотографа з таким же прізвищем.

В романі переплелись долі кількох поколінь людей, а також міфологічних істот. Тут з людьми спілкуються, б’ються та кохаються перелесники, мавки та вовкулаки.

«Вовкулака – один з моїх найулюбленіших героїв», – зізналась автор.

Ідея твору, як розповіла пані Марія – у відповідальності людини перед нащадками за довкілля, за долі всіх живих істот на землі.

«Як тільки людина починає думати, що все довкола належить їй – вона сіє зерно екологічної катастрофи, яке проросте Чорнобилем».

Роман «Полювання на тура» було видано в лютому, і він одразу ж отримав міську літературну премію Кам’янського «Мистецьке перевесло».