Кам’янська ДЮСШ №2 відзначила 55-річний ювілей

Кам’янська ДЮСШ №2 відзначила 55-річний ювілей

21 квітня на Новій сцені театру імені Лесі Українки відбувся святковий захід з нагоди 55-річного ювілею комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2».

У школі функціонують відділення з боксу, важкої атлетики, волейболу, художньої гімнастики, пауерліфтингу, тенісу, шашок та черлідингу. На даний момент в ДЮСШ №2 тренується 444 вихованці.

Вітали колектив спортивної школи міський голова Кам’янського Андрій Білоусов, провідні спортсмени, керівники і тренера інших міських ДЮСШ.

«За 55 років школа досягла видатних успіхів. Дякую спортсменам, тренерському складу і керівництву за професіоналізм і досягнення. Ми цінуємо і пишаємося кожною вашою нагородою і званням, оскільки знаємо, що за цим стоїть щоденна наполеглива робота. Дякуємо, що своєю працею прославляєте Кам’янське. Успіхів вам, розвитку і процвітання», – сказав Андрій Білоусов.

З нагоди ювілею міський голова вручив директору ДЮСШ № 2 Євгену Оніпку мультимедійний проектор з екраном, а також нагороди тренерам. Зокрема, нагрудний знак «Відзнака міського голови» міський голова вручив тренеру-викладачу з пауерліфтингу Валентину Маликову. Заслужені грамоти і нагороди за високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток ДЮСШ №2 отримали також інші спортсмени і співробітники закладу.

Від імені тренерів і вихованців директор спортивного закладу Євген Оніпко подякував міському голові Андрію Білоусову за всебічне сприяння, активний розвиток спорту і фізичної культури в місті, створення великих спортивних об’єктів, а також висловив вдячність за підтримку спортсменів і всіх спортивних напрямків.

Кам’янська ДЮСШ №2 відзначила 55-річний ювілей - ФОТО Кам’янська ДЮСШ №2 відзначила 55-річний ювілей - ФОТО