Заміна магістрального водогону відбувається під центром Кам’янського (фоторепортаж)
Другий день перекрито рух автотранспорту через майдан Героїв з боку проспекту Шевченко. Водоканал міняє більше сотні метрів магістрального водогону під проїжджою частиною проспекту Свободи.
«Ми хочемо надовго закрити тему аварій на водогоні в цьому місці», – кажуть комунальники.
Автор: Валентин Фіголь.
Від ранку 5 травня тривають роботи на майдані Героїв. Розриті біля сотні метрів проїжджої частини.

«Міськводоканал міняє тут магістральний водогін, який живить водою всю центральну частину Кам’янського, – прокоментував роботи Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва Кам’янського. – Роботи ведуться за кошти підприємства, за погодження з міською владою».
«Мешканці міста бачать, що тут часом трапляються аварійні ситуації, і щоразу доводиться розкопувати дорогу, – нагадав Антон Полюлях, генеральний директор КП ДОР «Кам’янський міськводоканал». – Після ремонту, сподіваюсь, ми закриємо цю тему надовго».
Труба півметрового діаметру, яка знаходиться в цьому місці, лежала там з 70-х років минулого століття, пояснив А. Полюлях. На відкопаній трубі комунальники знайшли ще 3 аварійних ділянки, які ось-ось мали «вистрелити»…
Стару трубу міняють на нову, такого ж діаметра. Труби діаметром 0,8 метри, які бачать перехожі в траншеї – це футляр, в якому лежить стара труба.
Чому міняють на металеву, а не на пластикову трубу, запитують мешканці міста?

«Є кілька причин, – відповів гендиректор «Міськводоканалу». – По-перше, ми не маємо досвіду використання пластикових труб такого діаметру в такому місці. Невідомо, чи витримає пластик навантаження від руху транспорту. По-друге, сьогодні часом є проблеми з якістю пластикових труб, а метал – це метал. Тому, за інвестиційної програми підприємства, придбали металеві труби».
Роботи складні, розповів пан Полюлях. Доводиться оминати чужі комунікації. Але комунальники впевнені, що закінчать роботу своєчасно, і 9 травня водопостачання споживачів буде відновлено.




