Латання доріг, привітання лікарів, смердючі струмки та джерела питної води в Кам’янському

Латання доріг, привітання лікарів, смердючі струмки та джерела питної води в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Продовжується латання дірок в асфальтовому покритті вулиць міста. Сьогодні робітники працювали в районі вулиць Лисенка та Сагайдачного. Тут після недавніх злив виникло чимало нових вибоїн.

Роботи велись протягом дня, і в полуденну спеку – теж. Зрозуміло, що спека не повинна впливати на якість латок, але проходячи в затінку повз людей, які в 40-градусну спеку брьохаються в гарячій смолі і товчуться по свіжому асфальту, мимоволі поважаєш дорожніх робітників. Хоча б за живучість.

Сьогодні на новій сцені міського театру міське самоврядування та артисти вітали працівників сфери охорони здоров’я. Медпрацівники влаштували в вестибюлі другого поверху виставку художніх композицій від різних лікувальних закладів.

Медичних працівників вітали добрим словом та нагородами міський голова Андрій Білоусов та актори театру – концертом.

Неочікуванне продовження отримала тема протікаючої каналізації на вулиці Гастелло, про яку «Пильний погляд» згадував днями. Один з місцевих політиків запросив поїхати на місце і подивитись, що там тече. Політик ніяк не позначив свого інтересу в цій справі, тому поки його не називатиму і почекаю, що буде.

Мешканці багатоповерхівок на Гастелло одразу показали, де тече: «Отам через дорогу одразу почуєте запах!..»

Люди не перебільшували. Сморід каналізаційних випарів було чутно й через дорогу. Струмочок з характерним запахом каналізації витікав з-під землі в 2 метрах від паркану санаторія «Дніпровський» і струменів у балку, яка виходить в Дніпро.

«Раніше аварійка водоканалу часто тут стояла, – розповіли місцеві мешканки. – А рік тому нагорнули греблю, щоб воно не витікало на дорогу. Воно і тече собі в балку».

Колись, як працював санаторій, його помпа качала каналізаційні витоки з Гастелло далі в міську каналізацію. Санаторій не працює – помпа стоїть, фекалії накопичуються в колекторі і лізуть назовні. Це те, що відомо про ситуацію наразі, бо комунальники кажуть, що їм у цій справі заважає невизначеність, кому саме належить яке каналізаційне хазяйство в цьому місці.

 

Водно-каналізаційне хазяйство сьогодні знову луснуло – цього разу на вулиці Долматова, між руїнами робітничих гуртожитків та руїнами ЖКУ  ПО ПХЗ. Водопровідна вода текла з колодязя, піднімаючи полімерний люк.

Аварійна бригада «Міськводоканалу» приїхала і впоралась швидко: менш ніж за годину аварійники вже жартували щодо «останніх чопиків». Щоб уникнути закидів у промисловому шпіонажі, автор утримається від публікації пристроїв та пристосувань, якими користуються комунальники. Зауважимо, що після вчорашньої аварії в Карнаухівці, аварійних екіпажів у водоканалу стало на один менше.

Щодо аварії, в якій розбився черговий автомобіль «Міськводоканалу», то бригадира аварійників сьогодні виписали з лікарні. Госпіталізованим лишається лише водій, в якого, за попередніми даними, стався інсульт в момент ДТП.