Ремонт водогону в центрі Кам’янського наближається до фіналу

Ремонт водогону в центрі Кам’янського наближається до фіналу

Заміну магістрального водогону під майданом Героїв в центрі Кам’янського розраховують завершити, як і планувалось, 9 травня.

Автор: Валентин Фіголь.

Ремонтні роботи по заміні ділянки магістрального водогону завершуються. Фахівці КП «Кам’янський водоканал ДОР» вже під’єднують нову трубу в районі перетину проспектів Свободи та Шевченко.

Незважаючи на дощ, роботи продовжувались цілодобово. «Вночі закінчили зварювальні роботи, зараз чеканять трубу», – прокоментував дії робітників фахівець підприємства Сергій Гончар.

Роботи велись в важких умовах, розповів він: «Дощ – то таке!.. Складності додали перетини з іншими комунікаціями – їх тут більше десятка. Є кабель, схожий на кабель зв’язку, в якого так і не знайшлося господаря».

Ремонт водогону в центрі Кам’янського наближається до фіналу - ФОТО

Непросто було поміняти трубопровід під трамвайною колією. Але намагались не паралізувати рух трамваю – електротранспорт зупинився лише на 3 години, зауважив С. Гончар.

Під час робіт замінили 130 метрів труби півметрового діаметра та задвижку водогону.

Трубу діаметром 500 мм, розповів пан Гончар, було вкладено в футляр з труб різного діаметру. Цей футляр був нещільним, і взагалі незрозуміла його функція. Досвідчені комунальники кажуть, що такого футляру на водогоні в нашому місті ще не бачили.

Фахівці водоканалу сподіваються завершити ремонт своєчасно – 9 травня.

«Як і планували – завтра будемо заповнювати систему водою», – прогнозує С. Гончар.