Бюджет Кам’янського за перший квартал перевиконано

Бюджет Кам’янського за перший квартал перевиконано

Майже на півтора відсотки перевиконано бюджет Кам’янського в 1-му кварталі 2021 року.

Автор: Валентин Фіголь.

Звіт про виконання міського бюджету в 1 кварталі поточного року затвердять на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради Кам’янського 26 травня. Попередньо доповідь по звіту заслухали на дорадчому засіданні членів міськвиконкому 24 травня.

Бюджет Кам'янського за перший квартал перевиконано - ФОТО
Лариса Шевченко, директор департаменту фінансів міськради.

Бюджет міста в 1-му кварталі виконаний на 101,3% до уточнених планових призначень, доповіла Лариса Шевченко, директор департаменту фінансів міськради.

До міської скарбниці надійшло 545,7 мільйонів гривень. З них 94 мільйонів – офіційні трансферти з бюджетів держави та області.

Власних надходжень з початку року бюджет отримав 429,8 мільйонів гривень, у тому числі 220 мільйонів – податки на доходи працевлаштованих кам’янчан.

На наповнення дохідної частини міського бюджету негативно впливає наявність податкового боргу в окремих суб’єктів господарювання.

Загальна сума податкового боргу до бюджетів усіх рівнів по бюджету Кам’янської міської територіальної громади становить більш як півмільярда гривень, акцентувала Л. Шевченко. В тому числі до міського бюджету – більше ніж 150 мільйонів. Три чверті податкового боргу – це борги по платі за землю.

Значні суми заборгованості до міського бюджету по платі за землю має комунальне підприємство «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради» − 7,6 мільйонів гривень, а також деякі державні підприємства, зокрема ДНВП «Цирконій» − 28,7 мільйонів гривень, ДП «Бар’єр» − 25,7 мільйонів,

Заборгованість підприємств комунальної власності міста до бюджетів усіх рівнів становить  102,8 мільйонів гривень, в тому числі до міського бюджету – 8,6 мільйонів гривень.

Видатки міського бюджету в 1 кварталі освоєні в розмірі 509,9 мільйонів гривень.

Найбільшу питому вагу займають видатки на утримання галузей соціально-культурної сфери та соціального захисту населення, на які спрямовано 338,5 мільйонів гривень. З них 255,8 мільйонів – утримання закладів освіти в місті, 40 мільйонів – на заклади охорони здоров’я. На потреби житлово-комунального господарства в місті було профінансовано 58 мільйонів гривень.