У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

26 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, яке очолив міський голова Андрій Білоусов. На засідання було внесено 22 планових та 28 додаткових питання.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова управлінням молоді та спорту міської ради було підготовлено проєкт рішення про внесення змін до порядку призначення та виплати міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам, який одноголосно підтримали члени виконавчого комітету. Таким чином, з 2022 року щомісячну грошову стипендію з міського бюджету зможуть отримувати 100 провідних спортсменів міста за підсумками 2021 року. У пріоритеті ‑ представники Олімпійських видів спорту. Спортсменам, які досягли особливих результатів і стали Чемпіонами Європи або Світу, буде призначатися подвоєна стипендія.

Виконавчий комітет взяв до відома доповідь директора департаменту фінансів міської ради Лариси Шевченко про виконання міського бюджету у І кварталі. Так, загалом до загального та спеціального фондів міського бюджету з урахуванням офіційних трансфертів надійшло 545 689,4 тис грн, що становить 101,3% до уточненого плану. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року загальний обсяг надходжень збільшився на 9 671,1 тис грн або 1,8%. Видатки міського бюджету виконано на 89,8% до уточнених планових призначень на звітний період – 509 874,4 тис грн.

Рішенням виконкому затверджено склад міського штабу та план заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей. Цього року протягом червня-серпня оздоровлення маленьких кам’янчан здійснюватиметься з урахуванням протиепідемічних вимог на період карантину, пов’язаного із поширенням захворювання на COVID-19. На фінансування відповідних заходів з оздоровлення дітей у міському бюджеті передбачено понад 6 млн грн.

На базі закладів загальної середньої освіти міста до роботи в літній період будуть підготовлені дитячі заклади відпочинку з денним перебуванням. Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, направлятимуться на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я», Українського дитячого центру «Молода гвардія» та Міжнародного дитячого центру «Артек». Наразі до департаменту соціальної політики міської ради від батьків надійшло 304 заяви, а 79 дітей вже оздоровились.

Відповідним рішенням до переліку об’єктів, санітарне утримання яких здійснює департамент екології та природних ресурсів міської ради, додані 4 обєктитериторія колишнього дитячого садка по вул.Ярославській, 93, зелена зона в районі перетину вул.Крилова та вул.Лермонтова, територія вздовж лісосмуги від будинку по вул.Ціолковського, 342-1 та зелена зона по вул.Макіївській від трамвайного депо до вул.Федора Бульбенка. (Докладніше в матеріалі “Пильного погляду“).

Серед інших проєктів рішень, прийнятих на засіданні – внесення змін до складу міських комісій різного спрямування у зв’язку із кадровими змінами, скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, житлові питання тощо.