У Кам’янському триває будівництво амбулаторії для жителів Романкового

У Кам’янському триває будівництво амбулаторії для жителів Романкового

У Кам’янському з нуля зводять медичний заклад для жителів селища Романкове. Ця перша і єдина амбулаторія будується поруч з новим дитячим садком та гімназією № 27 по вулиці Залізняка, 1. Хід будівництва 31 травня проконтролював міський голова Андрій Білоусов.

«Амбулаторія почне свою роботу у вересні цього року. Вона буде обслуговувати всіх жителів селища Романкове. Для надання якісної первинної медичної допомоги в амбулаторії працюватимуть всі необхідні лікарі, і людям більше не доведеться їздити в ЦПМСД №3 на проспект Свободи», – сказав Андрій Білоусов.

На даному етапі ведуться будівельні роботи, штат працівників повністю укомплектовано, через деякий час закуплять нове обладнання і меблі. Амбулаторія №15 стане автономним підрозділом ЦПМСД №3 і буде обслуговувати до 10 тисяч жителів селища. Прийом здійснюватимуть 5 сімейних лікарів, лікар-педіатр і акушер-гінеколог. Також на базі амбулаторії буде функціонувати лабораторія. Планується відкриття аптеки.

«Я щодня проходжу повз будівництво і бачу, як змінюється картинка. Будівництво амбулаторії – важливе для нас. Дуже добра справа, і ми щиро вдячні», – сказала Наталія Феодосіївна, мешканка селища Романкове.