Кам’янське третій день поливає дощем

Кам’янське третій день поливає дощем

Життя під дощем в Кам’янському не вщухає. Мешканці потерпають від негоди, але не кидають буденних справ.

Автор: Валентин Фіголь.

Третій день літа Кам’янське поливає дощем, стоїть небувало холодна й мокра на цю пору погода. Такого початку літа не пригадують навіть старожили.

«Вода камінь точить», – кажуть люди. Дощова вода продовжує руйнувати дорожнє покриття, змиваючи каміння в зливову каналізацію.

Кам’янське третій день поливає дощем - ФОТО

Наприклад, вдень 2 червня провалився шматок дороги на перехресті проспекту Шевченка та вулиці Москворецької – вода промила баюру під узбіччям дороги. Зранку 3 червня аварійна бригада комунальників вже відновлювала дорожнє покриття в місті провалу.

Кам’янське третій день поливає дощем - ФОТО

Потерпають від опадів і житлові будинки – даються взнаки діряві покрівлі та щілини в стінах. Так, водою заливає під’їзд житлового будинку №23 по вулиці Матросова, де в січні стався вибух в квартирі. Як розповіли мешканці, вода заливає зруйновану квартиру, і вже звідти тече під’їздом та у помешкання сусідів знизу.

Непереливки і пташкам: у більшості з них саме зараз вилітають із гнізд пташенята, і довколишній світ зустрічає їх негодою.

Кам’янське третій день поливає дощем - ФОТО

До кам’янчанина В’ячеслава вранці 3 червня просто в кухню влетів молодий стриж. Птах знесилений, розповів В’ячеслав, тому його поки що залишили в спокої – відпочити.

А от юним бійцям Він Чун кунг фу негода не стала на заваді. Попри дощ, на літній естраді центрального парку Кам’янського відбулось тренування. Тренер Андрій Шамардін навчав спортсменів, що в бою все тіло має рухатись злагоджено, як одне ціле – так ефективніше, ніж розмахувати кінцівками абияк.

Кам’янське третій день поливає дощем - ФОТО

«Негода – не перешкода!» – сміються юні бійці. Адже, якщо виконуєш вправи правильно – руки лишаються теплі навіть в холодну погоду.