У Кам’янській ДЮСШ №4 відбувся випускний бал

У Кам’янській ДЮСШ №4 відбувся випускний бал

2 червня в комунальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа №4» відбувся традиційний випускний бал.

Спортсменів-випускників і весь тренерський колектив зі святом привітав мер міста Андрій Білоусов.

«Наша спортивна школа №4 – одна з найсильніших не лише в місті, а й в області. Її вихованці прославляють наше місто і Україну на спортивних аренах Європи та світу. Ми пишаємося вашими досягненнями і перемогами, ваша завзятість і витримка – приклад для тих, хто тільки починає свій професійний шлях в спорті. Щиро бажаю вам нових перемог і життєвих звершень! Також хочу подякувати батькам і всьому тренерському складу за професіоналізм, і педагогічну майстерність. Спасибі, що виховуєте нашу молодь, розвиваючи індивідуальні здібності кожного і підтримуючи в нелегкій підготовці до змагань найвищого рівня. Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму та всього найкращого», – сказав Андрій Білоусов.

У цьому році зі стін школи випускаються 29 вихованців, серед них – 28 кандидатів в Майстри спорту України з таких видів, як художня гімнастика, естетична групова гімнастика, велосипедний спорт, спортивна акробатика, стрибки на акробатичній доріжці та тхеквондо ВТФ. Випускники – багаторазові призери міжнародних змагань, фіналісти Кубку Світу, призери Чемпіонатів України. Деяким призначена міська стипендія.

«Ми дуже горді своєю командою спортсменів і тренерів. Я бажаю всім випускникам щасливого ​​і успішного майбутнього. Я щиро вдячний за допомогу в розвитку спортивної школи меру Андрію Білоусову, всьому депутатському корпусу, батькам і всім кому небайдужий спорт в нашому місті», – сказав директор ДЮСШ №4 Олександр Кірпа.

У Кам'янській ДЮСШ №4 відбувся випускний бал - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відбувся випускний бал - ФОТО У Кам'янській ДЮСШ №4 відбувся випускний бал - ФОТО