Юні актори Кам’янського отримали п’ять нагород на Всеукраїнському театральному фестивалі

Юні актори Кам’янського отримали п’ять нагород на Всеукраїнському театральному фестивалі

П’ять нагород отримали вихованці театральної студії Творчої майстерні “Гармонія” на ІV Всеукраїнському театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів “Казки України”.
Фестиваль тривав з 4 по 6 червня на узбережжі Азовського моря у місті Бердянськ. Як повідомили у театрі, свої творчі здобутки представили 10 дитячих колективів. Вистава “Сонце серед ночі” визнана найкращою музичною виставою та отримала Диплома за кращу хореографію.
Члени журі відмітили юних акторів у трьох номінаціях. Глеб Хавіков став переможцем у номінації “Чоловіча роль другого плану” за виконання ролі шакала Бацили, Валентин Кошля отримав Диплома у номінації “Найкраща епізодична роль” за дві ролі – Вовка-тата і Зайця-тата. У номінації “Кращий дует” переможцями стали Софія Салатовка і Ясміна Курбанова за ролі Коськи-вуханья та Кольки-колючки.
Режисери-постановники казки та керівники групи театральної студії – заслужена артистка України Марина Юрченко та актор театру Максим Монастирський. Хореограф-постановник музичної казки Олександр Пушкарьов.