Кваліфікація вихователів і успіхи вихованців в Кам’янському

Кваліфікація вихователів і успіхи вихованців в Кам’янському

Продовжують тішити своїми творчими успіхами вихованці комунальних закладів Кам’янського. Їх вихователі, тимчасом, теж продовжують вчитись та здавати іспити, підтверджуючи свою кваліфікацію.

Автор: Валентин Фіголь.

Обласний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту відбувся 5 червня в Кам’янському. На базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості на Соцмісті змагались.кордові моделі літаків – ті, що літають на шворці навколо спортсмена.

У змаганнях взяли участь 6 команд з різних міст Дніпропетровської області. Учасники змагалися з пілотажними, швидкісними та моделями-копіями.

Кваліфікація вихователів і успіхи вихованців в Кам’янському - ФОТО

В класі швидкісних моделей літака переможцем став кам’янчанин Сергій Пишний з команди КЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» Кам’янської міської ради.

Під фінал навчального року вихованці Дитячого екологічного центру Кам’янського посіли перше місце в всеукраїнському науково-освітньому проекті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні».

Восьмикласник школи №23 Олексій Кізенко (гурток «Геологічне краєзнавство») та семикласник школи №44 Тимур Грудина (гурток «Юні охоронці природи») ще влітку 2020 року досліджували явище «цвітіння» води річки Дніпро в місті. Результати своїх досліджень учні представили у науково-освітньому проекті, який реалізувався в Україні в 2020-2021 роках.

Кваліфікація вихователів і успіхи вихованців в Кам’янському - ФОТО

Крім цього, вихованці дитячого екоцентру зі своїми керівниками Оксаною Кізенко та Ольгою Чобан взяли участь в трьох Всеукраїнських конкурсах:

– IV Всеукраїнська науково-практична конференція з екології на тему: «Земля не нам належить – ми Землі» – нагороджені Дипломом за високий рівень доповіді;

– Всеукраїнський інтерактивний конкурс МАН-Юніор Дослідник-2021 – отримали Диплом І ступеня.

Паралельно з учнями, вчителі Кам’янського продовжують навчатись та підвищувати свою кваліфікацію.

Днями кам’янчанин Олександр Кирпа, директор ДЮСШ №4 та тренер з тхеквондо, повідомив про отримання міжнародного вчителівського сертифікату.

Кваліфікація вихователів і успіхи вихованців в Кам’янському - ФОТО

Цей сертифікат видається Всесвітньою федерацією тхеквондо. Згідно її вимог, пояснив О. Кирпа, тренери, які хочуть брати участь в міжнародних турнірах як тренери-секунданти своїх вихованців, повинні підтвердити свою кваліфікацію в царині правил змагань, антидопінгових вимог, організаційних моментів тощо.

Федерація проводить навчання онлайн, в кінці студенти здають тести, Хто здав успішно – отримує сертифікат тренера.

Кваліфікація вихователів і успіхи вихованців в Кам’янському - ФОТО