Нові стовпи освітлення монтують на центральному проспекті Кам’янського

Нові стовпи освітлення монтують на центральному проспекті Кам’янського

Нові металеві стовпи для освітлення проїжджої частини проспекту Свободи почали встановлювати 10 червня на підйомі проспекту Свободи. Відбувається заміна старого освітлення на нове, кажуть посадовці міського самоврядування.

Автор: Валентин Фіголь.

Роботи з встановлення металевих опор освітлення зранку 10 червня встановлюють на проспекті Свободи фахівці ТОВ «Міськсвітло».

Нові стовпи освітлення монтують на центральному проспекті Кам’янського - ФОТО«Відбувається заміна старого освітлення проїжджої частини проспекту Свободи на нове, сучасне та енергоефективне», – розповів Дмитро Губський, заступник директора департаменту ЖКГ та капітального будівництва Кам’янського.

Металеві стовпи під лед-світильники будуть встановлені на тій стороні проспекту, яка вважається підйомом, пояснив він. На спуску, де трамвайна колія, будуть встановлені нові залізобетонні опори, тому що на них буде висіти електроконтактна підвіска трамваю.

Старі залізобетонні опори на проспекті будуть прибрані, зазначив Д. Губський. Ті, які ще цілі, будуть встановлені десь на периферії – у дворах, на вулицях приватного сектору, де старі опори зовсім нікудишні.

Наразі невідомо, що при демонтажі старих стовпів станеться з електричними кабелями, які висять на них.

Нові стовпи освітлення монтують на центральному проспекті Кам’янського - ФОТО«Ці повітряні лінії взагалі поза законом, такого способу прокладання електроліній нема в будівельних нормативах! – акцентував заступник директора департаменту ЖКГ. – Будемо демонтувати ці кабелі – хай власники думають, що робити далі. Навряд чи їм дозволять повісити бухти кабелів на нові електроопори…»