«Іншу тишу» слухали мешканці Кам’янського на концерті в бібліотеці

«Іншу тишу» слухали мешканці Кам’янського на концерті в бібліотеці

Музично-поетичний вечір творчості дуету «Інша Тиша» відбувся в центральній бібліотеці Кам’янського 10 червня. Творчою колаборацією поетеси Катерини Волошиної та музиканта Сергія Радзецького називали проект «Інша тиша» учасники камерного концерту.

Автор: Валентин Фіголь.

Послухати продукт цієї колаборації до центральної бібліотеки Кам’янського прийшли десятків зо два місцевих мешканців – здебільшого, люди середнього та старшого віку.

«Іншу тину» слухали мешканці Кам’янського на концерті в бібліотеці - ФОТО«Як донести людям, що така творчість – це круто?!..» – ремствувала Тетяна Герасюта, заступник директора бібліотеки з питань реклами.

Втім, Сергій Радзецький визначає їхнє мистецтво як «альтернативу» – таке, зазвичай, подобається небагатьом. «Хто приходить – тим, здебільшого, подобається», – зауважила Катерина Волошина.

Артисти звикли, що їх творчість цікавить дорослих людей – підлітки її не сприймають – «не вмикаються», як сказала поетеса.

Дует представляв в Кам’янстькому свій другий творчий проект – альбом «Потяг». Альбом «Потяг», як і перший, «Магніти» – своєрідний музично-поетичний перфоманс. Катерина читає свої вірші, а Сергій створює акомпанемент на гітарі та синтезаторі. Це не співи – це читання віршів під музичне супроводження.

https://www.facebook.com/100009361740297/videos/2980876092234420

Катерина Волошина – київська поетеса, авторка десяти поетичних збірок, співавторка шести музично-поетичних альбомів, учасниця різноманітних мистецьких проектів. Вірші поетеси, за її словами– про любов, про життя. Пані Катерина мріє написати ще громадянську лірику.

Сергій Радзецький – композитор і виконавець, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалей. Його напрям в музиці – рок, альтернативна музика.

Творча колаборація народилась, коли Сергій слухав на якомусь творчому фестивалі вірші Катерини і захотів поєднати виконання з музикою.

Концерти «Іншої тиші» проходили в різних містах практично по всій території України. Зазвичай, творчі зустрічі з аудиторією відбуваються в невеличких залах: зблизька ліпше сприймається своєрідна творчість дуету.

«Іншу тину» слухали мешканці Кам’янського на концерті в бібліотеці - ФОТО

Творчий вечір пройшов в теплій атмосфері – як «квартирник», за визначенням глядачів. Аудиторія слухала артистів і спілкувалась з ними: вийшло доволі по-домашньому.