До Кам’янського завітали учасники естафетно-командних змагань

До Кам’янського завітали учасники естафетно-командних змагань

17 червня у рамках промо-проекту «Марафон Дружби і Миру – Україна в ралі Монте – Карло IV United Super Special Race» на честь 30-річчя Незалежності України на Кам’янському картодромі «DniproKart» пройшли естафетно-командні змагання ретро – автомобілів «Запорожець».

Це наймасштабніший автомобільний промо-проект за всі часи Незалежності України. Марафон стартує на честь 30 –річчя Незалежності України, учасники на історичних (ретро) автомобілях відвідають 30 міст України, Румунії і Молдови. Довжина маршруту 3000 км. Два «Запорожця» ЗАЗ 965 і ЗАЗ 966 зареєстровані «Королівським Автомобільним Клубом Монако» і є учасниками ралі. Управління молоді та спорту міської ради на чолі із начальником Едуардом Коряком зустріли команди у нашому місті та провели для них додаткові змагання.

«До міського голови Андрія Білоусова приходить багато звернень від різних спортивних організацій і ми намагаємось підтримувати їхні ініціативи. Зараз у місті проходять автомобільні змагання з підготованими екіпажами, машинами. Наша траса підготована професійно, на ній відбувся не один турнір і всі учасники мали тільки добрі враження», – сказав Едуард Коряк.

Офіційно естафетно-командні змагання стартували минулого тижня у м. Київ. Команди вирушили до кожного куточка країни аби привернути увагу таких же фанатів унікальних автомобілів та закликати їх долучитися до всеукраїнської естафети.

Учасники взяли участь у додаткових змаганнях, які для них організувало управління молоді та спорту міської ради. Учасники виїжджали на трасу по одному, намагаючись показати кращий час проходження кола.

За участь у змаганнях та на згадку про м. Кам’янське міська влада підготувала для учасників грамоти, медалі та кубки.

До Кам'янського завітали учасники естафетно-командних змагань - ФОТО