У Кам’янському привітали кращих представників студентської та учнівської молоді

У Кам’янському привітали кращих представників студентської та учнівської молоді

Напередодні Дня молоді начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк привітав кращих представників студентської та учнівської молоді міста , вручивши нагороди управління та цінні подарунки.

У Кам’янському державному енергетичному технікумі начальник управління молоді та спорту міської ради привітав Шамодіну Олександру, Шестакову Валерію та Чижову Аліну. А також Едуард Коряк вручив подяку управління молоді та спорту директору та трудову колективу закладу за вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, підтримку молодіжних ініціатив,  активну участь у громадському житті міста, плідну співпрацю з управлінням та з нагоди 55-річниця з дня заснування закладу.

У Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів грамоти управління отримали – Кривенко Валерія, Євтушенко Артур та Харченко Марія.

У Кам’янському вищому професійному училищі – Мокрий Сергій, Маракіна Катерина, Жежерун Ілона, Руденко Олексій та Смик Олександр.

У Кам’янському медичному коледжі нагороди від начальника управління отримали – Куровська Софія, Ткаченко Тетяна, Нор Елла та Баштанник Максим.

«Сучасні, освічені – ви творці сучасності та майбутнього, ваша енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у всіх сферах життя. Бажаю вам міцного здоров’я, енергія та позитивного настрою» – зазначив Едуард Коряк.