На Дніпропетровщині знищили понад сотню написів з рекламою наркотиків

На Дніпропетровщині знищили понад сотню написів з рекламою наркотиків

Акція, направлена на протидію розповсюдженню наркотичних засобів, відбулась 25 червня у містах Дніпро, Новомосковськ, Кам’янське, Кривий Ріг та інших, повідомляють у Нацполіції.

З початку року поліцейськими управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області припинено діяльність 5 інтернет-магазинів, 134 наркозбувачів притягнуто до кримінальної відповідальності.

У заходах, присвячених Міжнародному дню боротьби з наркоманією та розповсюдженням наркотиків, взяли участь поліцейські управління боротьби з наркозлочинністю в Дніпропетровській області, ювенальної превенції, дільничні, курсанти університету внутрішніх справ, представники громадських організацій та волонтери.

Крім зафарбовування електронних адрес наркомагазинів, учасники акції розповідали містянам й особливо дітям про небезпеку вживання наркотиків. Натомість знищених написів вони розмістили соціальні плакати проти наркотиків.

За словами поліцейських, реклама інтернет-магазинів на об’єктах інфраструктури робить наркотики доступними навіть для підлітків. Тому профілактична робота у цьому напрямку є важливою складовою боротьби з наркозлочинністю.

 

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://dp.npu.gov.ua/news/podiji/na-dnipropetrovshhini-policzejski-ta-volonteri-znishhili-ponad-sotnyu-napisiv-z-reklamoyu-narkotikiv/