Залатати дах запрошує споживачів КП «Добробут» в Кам’янському

Залатати дах запрошує споживачів КП «Добробут» в Кам’янському

Кому треба залатати дах на багатоквартирному будинку – має шанс випередити сусідів в черзі. КП «Добробут» в Кам’янському якраз виконує поточні ремонти покрівель за заявками споживачів.

Автор: Валентин Фіголь.

Після дощів в Кам’янському відновились роботи по ремонту покрівель багатоквартирних будинків. Зокрема, робітники латають дахи будинків вздовж підйому-спуску проспекту Свободи та на прилеглих вулицях.

Ремонти покрівель виконує КП «Добробут», розповів Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва Кам’янської міськради. Це поточні ремонти, які управитель житлом виконує в межах тарифів, пояснив він.

Департамент ЖКГ готує свій перелік капітальних ремонтів по житловому фонду, зауважив О. Максименко.

Залатати дах запрошує споживачів КП «Добробут» в Кам’янському - ФОТО

КП «Добробут» – відносно новий управитель житлом в Кам’янському. Отже, підприємство тільки налагоджує повсякденну роботу. Зокрема, формує чергу поточних ремонтів в житловому фонді, передбачених угодою з управителем.

Управителі регулярно запрошують споживачів до укладання угод. Принагідно споживач може зробити управителю заявки на необхідні ремонти будинку. Управитель повинен обстежити об’єкт та визначити, якого ремонту той потребує. Якщо достатньо поточного – заявка потрапляє в чергу аналогічних звернень інших споживачів. Якщо потрібен капітальний ремонт – заявка переходить до повноважень департаменту ЖКГ.