На Дніпропетровщині чоловік організував канал контрабанди засобів для «прослушки»

На Дніпропетровщині чоловік організував канал контрабанди засобів для «прослушки»

На Дніпропетровщині викрито канал контрабанди засобів для «прослушки» та відеонагляду за кордон: під підозрою опинився мешканець Кривого Рогу. Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури слідчими СВ УСБУ в Дніпропетровській області, за оперативного супроводу ГВ БКОЗ УСБУ в області виявлено факт контрабанди спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації за кордон (ч.1 ст.201 КК України).

За даними слідства, упродовж 2021 року мешканець Кривого Рогу налагодив схему збуту спецзасобів негласного отримання інформації по Україні та за кордон. Так, чоловік знаходив покупців на відомих дошках оголошень в мережі Інтернет, після чого відправляв товар під виглядом побутових приладів широкого вжитку через відділення національних операторів поштового зв’язку.

Під час чергового міжнародного відправлення зловмисника було викрито правоохоронними органами.

Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.