Дайджест надзвичайних новин Дніпропетровщини

Дайджест надзвичайних новин Дніпропетровщини

Надзвичайники області погасили пожежу на підприємстві та допомогали людям і тваринам.

Допомогли старенькій

28 червня о 18:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що необхідна допомога рятувальників, аби відчинити вхідні двері квартири, розташованої на вулиці Героїв України міста Покров, власниця якої тривалий час не виходить на зв’язок.

По прибуттю до місця події, фахівці ДСНС, за допомогою триколонної драбини через балкон потрапили до помешкання, розташованого на третьому поверсі 5-поверхового житлового будинку.

Всередині вони виявили жінку, 1942 року народження, яка погано себе почувала.

Відчинивши двері, надзвичайники надали доступ до квартири медичним працівникам та правоохоронцям.

Попередньо, в старенької діагностували інсульт.

До надання допомоги залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

9.jpg10.jpg

Визволили кошеня

28 червня о 19:05 до Служби порятунку «101» звернулась небайдужа жінка та повідомила, що на проспекті Олександра Поля Центрального району міста Дніпро маленьке кошеня зачинене у підвалі багатоповерхівки.

За допомогою шанцевого інструменту співробітники ДСНС проникли до підвалу та дістали кошеня.

Для надання допомоги залучено 2 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

11.jpg12.jpg

Порятунок цуценяти обернувся халепою

28 червня о 20:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вулиці Станюковича Покровського району міста Кривий Ріг чоловік впав до вигрібної ями.

По прибуттю до місця події, надзвичайники побачили у вигрібній ямі чоловіка з цуценям на руках.

Виявилось, коли нещастя трапилось з маленьким песиком, чоловік вирішив самотужки врятувати його, для чого скористався дерев’яною драбиною. Та вона підвела – і  у пастці опинились вже двоє. На щастя, люди почули, як чоловік кличе на допомогу і зателефонували рятувальникам.

Використовуючи штурмову драбину, фахівці ДСНС допомогли чоловікові, 1987 року народження, та його чотирилапому другу вибратись на поверхню.

До робіт залучено 6 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

13.jpg

Пожежа на підприємстві

29 червня о 00:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території виробничого підприємства, розташованого на вулиці Заводській Саксаганського району міста Кривий Ріг.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що пожежа виникла в будівлі головної понижувальної станції №2.

Зайнялись електросилові розподільчі шафи (номінальною напругою 6 кВ) на загальній  площі 50 кв.м.

Пожежу локалізовано о 01:40 та ліквідовано о 01:55.

До гасіння займання залучено 12 чоловік особового складу та 3 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Загиблих та постраждалих немає.

15.jpg19.jpg

16.jpg14.jpg

Кажан у квартирі

29 червня о 03:05 до Служби порятунку «101» звернувся чоловік та повідомив, що до його квартири, розташованої у багатоповерхівці на житловому масиві Тополя-2 Шевченківського району міста Дніпро, залетів кажан.

По прибуттю до місця виклику, фахівці ДСНС виявили рукокрилого у кімнаті на стіні. Рятувальники відловили кажана та відпустити на волю.

До робіт залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

20.jpg