На Дніпропетровщині виставили на аукціон 7 об’єктів приватизації

На Дніпропетровщині виставили на аукціон 7 об’єктів приватизації

На Дніпропетровщині виставили на електронні торги 7 обєктів приватизації. Серед них – державні акції, підприємства, нежитлові приміщення. Про це повідомила перша заступниця начальника Регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Анна Калініна. 

«На Дніпропетровщині триває всеукраїнська програма приватизації. Цьогоріч вже 14 державних об’єктів отримали нових власників: у Дніпрі, Кам’янському, Верхньодніпровську, Першотравенську, Тернівці, Петропавлівці та Криничках», – зазначила Анна Калініна.

Ще 7 об’єктів  виставили на електронні торги. Серед них – 21,55% державного пакету акцій приватного акціонерного товариства «Іста-центр».

Підприємство розташоване у Дніпрі на вул. Курсантській, 30. Там працює більш ніж 100 співробітників. Основний напрямок діяльності – виробництво батарей і акумуляторів.

Шукають нового власника і для єдиного майнового комплексу держпідприємства «Центр з сертифікації шин і гумотехнічних виробів» у Дніпрі. А також для нежитлових приміщень і гаражів у Царичанці.

Аукціони проходять через систему ProZorro. Учасники – переважно представники малого бізнесу. Торги проводять публічно і відкрито.

Загалом у регіоні готують до приватизації понад 100 державних об’єктів нерухомості. Це пакети акцій, підприємства, нежитлові приміщення, недобудови.

Ознайомитися зі списком об’єктів можна тут.