Школяр з Камянського переміг на всеукраїнських перегонах моделей літаків

Школяр з Камянського переміг на всеукраїнських перегонах моделей літаків

Школяр Ілля Шумейко з Кам’янського став переможцем на всеукраїнських перегонах моделей літаків, організованих «Товариством сприяння обороні України».

 

З 2 по 3 жовтня в Києві, у спорткомплексі «Чайка», пройшли останні в цьогорічному сезоні змагання з кордових моделей – Кубок ГО «Товариство сприяння обороні України».

На змаганнях відзначився авіамоделіст з Кам’янського Ілля Шумейко, вихованець «Станції юних техніків». Він посів перше місце в одній з категорій змагань та третє – в іншій.

Ілля займається авіамодельним спортом 4 роки – з 5 по 9 клас загальної школи, розповів Ігор Біллоногов, тренер переможця. Незважаючи на юний вік, хлопцеві не первина перемагати на дорослих перегонах моделей літаків.

Наприклад, у вересні на Відкритому міжнародному кубку України швидкісних моделей літаків І. Шумейко виборов друге місце в категорії Ф2 -А,

Швідкість, з якою літала модель призера Кубку – 276,8 кілометрів на годину.

«Я вважаю розвиток технічних видів дитячої творчості та спорту вельми важливим у наш час, – зауважив тренер юного авіамоделіста І. Білоногов, – Тим більше, що Кам’янське позіціонує себе як індустріальне, технологічне місто».