У Кам`янському створять байкерський арт-об`єкт

У Кам`янському створять байкерський арт-об`єкт

7 жовтня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з питання створення першого байкерського арт-об’єкту.

Ініціатива належить мотоциклістам міста, які звернулися до мера з проханням втілити в життя їхню ідею. Постамент мотоцикла встановлять на зеленій зоні біля театру імені Лесі Українки ближче до пам’ятника «Літак МіГ-19». Поруч із залізобетонною конструкцією зроблять сквер з лавками і урнами. Макет мотоцикла-пам’ятника байкери придумають самі.

У Кам`янському створять байкерський арт-об`єкт - ФОТО У Кам`янському створять байкерський арт-об`єкт - ФОТО

«Ідея створення нового арт-об’єкта для представників моторуху виникла рік тому. Ми довго вибирали місце, узгоджували деталі. Це стане місцем збору мотоциклістів, ми зможемо проводити тут тематичні заходи, приймати гостей байкерів з інших міст, які багато подорожують. В інших містах є пам’ятники мотоциклістам, але арт-об’єктів таких масштабів, зі сквером, ми ще ніде не бачили. Андрій Леонідович Білоусов сам байкер, їздить на мотоциклі, тому ми не сумнівалися, що він підтримає нашу ініціативу», – сказав президент мотоклубу« Sinners» Ігор.

Відкрити новий арт-об’єкт планують на День міста – 2022.