Що таке Україна, розповідали митці дітям Кам’янського

Що таке Україна, розповідали митці дітям Кам’янського

Концерт «Ми – діти твої, Україно!» театральні діячі приурочили до Дня захисників України та християнського свята Покрови, який відзначається 14 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь.

Глядачами концерту були школярі Кам’янського – їх набралася повна зала. Дорослі й діти в залі були хто в масках, хто без, і сиділи впритул, займаючи всі місця.

Що таке Україна, розповідали митці дітям Кам’янського - ФОТО

Україна – це родина, нагадали митці юним глядачам. Україна – це мова, віра та почуття гумору, які гуртують українців і дають їм силу протистояти загрозам.

Україна – земля войовничих людей, нагадали організатори концерту з самого початку. Дійство відкрив виступ бійців столичного клубу хортинг-фехтування.

Хортинг-фехтування – це вид єдиноборств, де б’ються на козачих шаблях, а також врукопаш. Віднедавна цей вид фехтування культивується в Україні, завойовуючи все більше прихильників. Так, наразі розглядається відкриття тренувального центру хортинг-фехтування в Кам’янському.

Бійці познайомили школярів з хортинг-фехтуванням. Виявилось, що головне тут – самому вийти з бою неушкодженим, і тільки в другу чергу – вразити суперника. Тому фехтувальники мають бути стратегами – прораховувати кожен удар на кілька рухів наперед, вгадуючи реакцію та зустрічні дії супротивника.

Що таке Україна, розповідали митці дітям Кам’янського - ФОТО

Потім гості провели поєдинок у бойовому обладунку, лупцюючи одне одного пластмасовими шаблями – копіями козачих шабель 15-16 століть.

Адже Україна – це історія, зауважили ведучі концерту. Хто не знає минулого – не гідний майбутнього. Тому козацтву в концерті було приділено чимало уваги. Школярі дізнались, що козаччина – це найдавніша в Європі військова демократія та могутня військова сила, з якою рахувались лідери тодішнього світу протягом кількох століть.

Що таке Україна, розповідали митці дітям Кам’янського - ФОТО