Безпомічну самотню бабусю врятували сусіди та соцпрацівники в Кам’янському

Безпомічну самотню бабусю врятували сусіди та соцпрацівники в Кам’янському

Самотня 84-річна бабуся три доби пролежала без руху в своїй квартирі на центральному проспекті Кам’янського. Від голодної смерті її врятували небайдужі сусіди та оперативні дії соцпрацівників.

Автор: Валентин Фіголь.

Олександра Гарькава, за словами сусідів, не виходила зі своєї квартири в будинку №67 по проспекту Свободи з минулих вихідних. В понеділок, 11 жовтня, стурбовані сусіди викликали поліцію. Гуртом відкрили двері квартири і побачили, що старенька лежить на ліжку, не рухаючись. Люди викликали «швидку допомогу», медики оглянули жінку і не забрали її з собою.

Безпомічну самотню бабусю врятували сусіди та соцпрацівники в Кам’янському - ФОТО

Жінка давно лишилась сама, кажуть сусіди. Їй 84 роки, близьких родичів немає. Донедавна вона дошкуляла сусідам своєю поведінкою: могла вночі стукати до сусідів у двері, кричати щось незрозуміле, або здійняти незрозуміло з чого бучу у під’їзді.

З 11 жовтня жінка не встає з ліжка, не відповідає на спроби звертатись до неї. Харчі, які принесли сусіди напередодні, стояли вдень 13 жовтня неторкані.

В помешканні стояв важкий сморід, характерний для лежачих хворих. Але надовго залишати відкритими вікна сусіди не важаться, щоб бабуся не замерзла.

Про ситуацію люди повідомили до департаменту соціальної політики Кам’янського. Директор департаменту Людмила Кравчук пообіцяла, що фахівці негайно відвідають пані Олександру і визначать, чим їй можна допомогти.

В той же день, 13 жовтня, фахівці департаменту відвідали стареньку. Вони викликали медичну бригаду і направили жінку на госпіталізацію до міського хоспісу в лікарні №4.