Кам’янчанам нагадують про порядок оформлення житлових субсидій

Кам’янчанам нагадують про порядок оформлення житлових субсидій

У зв’язку із наближенням осінньо-зимового періоду 2021-2022 років та з метою забезпечення його сталого проходження департамент соціальної політики міської ради нагадує про порядок оформлення житлових субсидій для кам’янчан. 

Куди звертатись для призначення субсидії:

Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до управління соціального захисту населення або центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації (фактичного проживання). Заяви з необхідними документами можна надіслати у паперовому вигляді поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Для оформлення субсидії онлайн треба перейти за посиланням «Оформлення субсидії онлайн» на сторінці https://www.msp.gov.ua/timeline/subsidii.html

Які документи необхідно подавати:

За потреби можуть бути також додані:

  • договір найму (оренди) житла (за наявності);
  • довідки про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, інформація про які відсутня в ДФС, ПФУ);
  • інші документи, які необхідні для розгляду питання по суті (у разі потреби), наприклад, документами, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації. Такими документами можуть бути: довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, у тому числі легалізовані в Україні документи про набуття страхового стажу в іншій країні; довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні; акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства; договори оренди житла в іншому місці тощо.