Опалення для населення в Кам’янському цьогоріч не подорожчає

Опалення для населення в Кам’янському цьогоріч не подорожчає

Послуга центрального опалення для населення в опалювальному сезоні 2021-22 років не подорожчає – відповідне рішення готується прийняти міськвиконком 26 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь.

Проекти рішень стосовно тарифів на послуги централізованого теплопостачання, які надають теплопостачальники в Кам’янському, розгляне виконавчий комітет міськради Кам’янського на черговому засіданні 26 жовтня. Як зазвичай, всі питання порядку денного майбутнього засідання детально обговорювались на попередній нараді членів міськвиконкому з авторами проектів рішень – підрозділами виконавчої влади міста.

Кілька питань порядку денного стосувались нових тарифів на послуги з централізованого опалення.

Теплопостачальники міста заздалегідь звернулись до міського самоврядування з проханням переглянути тарифи на послуги теплопостачання. Адже газ подорожчав, мінімальна зарплатня виросла – отже, собівартість послуг централізованого опалення підвищилась. Теплопостачальники розрахували нові тарифи на свої послуги і надали до розгляду та затвердження членам міськвиконкому.

Нові тарифи передбачали збільшення вартості послуг опалення для всіх категорій споживачів. Але нещодавно на рівні державної влади було підписано меморандум про те, щоб не збільшувати в наступаючому опалювальному сезоні ціну послуги опалення для населення. Міське самоврядування Кам’янського долучилось до меморандуму – опалення для населення дорожчати не буде, заявив на нараді 25 жовтня Олександр Чернишов, перший заступник міського голови Кам’янського.

В той же час, згідно проектів рішень, подорожчає послуга опалення для будівель, які фінансуються з міського бюджету. Приблизно на 70-80% має подорожчати послуга опалення для бюджетних установ як від АТ ДТЕЦ (центр міста, Черемушки, Дніпробуд) – до 3391,21 гривень за гігакалорію, так і від КП «Кам’янська теплопостачальна компанія» (лівобережний житловий масив) – до 3593,1 гривень за гігакалорію тепла.

Долю нових тарифів міськвиконком остаточно визначить голосуванням на засіданні 26 жовтня.