Міський голова Кам`янського перевірив хід реконструкції об’єктів соціальної сфери

Міський голова Кам`янського перевірив хід реконструкції об’єктів соціальної сфери

У Кам’янському продовжують реконструювати інфраструктурні об’єкти. 10 листопада міський голова Андрій Білоусов побував на об’єктах із перевіркою.

Насамперед міський голова перевірив, як виконується ремонт та оновлення фасадів будинків у центрі – Майдан Героїв, проспекти Шевченка та Свободи. За дорученням Андрія Білоусова фасади багатоповерхових будинків оновлюють і фарбують в один колір, щоб наголосити на їхній історичній та архітектурній цінності, сформувати гарний зовнішній вигляд міста.

Далі міський голова проконтролював перебіг капітального ремонту кінотеатру «Мир». Вперше за весь час експлуатації тут повністю оновлюють великий зал для глядачів – замінюють комунікації, підлогове покриття, сцену, освітлення, стелю та крісла. На 60% виконано утеплення та оновлення фасадної частини будівлі, проведено гідроізоляцію фундаменту.

Міський голова Кам`янського перевірив хід реконструкції об’єктів соціальної сфери - ФОТО

«Кіноконцертний зал «Мир» – це культурний центр дозвілля лівобережжя. Тут проводяться хореографічні, вокальні та інші творчі заняття. Після капітального ремонту будівля набуде гарного зовнішнього вигляду і стане більш комфортною для відвідувачів», – сказала директор кінотеатру Жанетта Сокуренко.

У рамках надзвичайної кредитної програми триває реконструкція окремої будівлі гімназії №11. Щоб розвантажити основну будівлю школи, до нової будівлі переведуть молодші класи та відкриють дошкільне відділення.

«Також ми повністю ремонтуємо будівлю міської лікарні №2 у Соцмісті на вулиці Менделєєва. У ході капремонту тут уже замінили покрівлю та всі комунікації. Виконаємо ремонт усіх внутрішніх приміщень, закупимо нові меблі та обладнання, проведемо благоустрій прилеглої території», – сказав Андрій Білоусов.

Міський голова Кам`янського перевірив хід реконструкції об’єктів соціальної сфери - ФОТОМіський голова Кам`янського перевірив хід реконструкції об’єктів соціальної сфери - ФОТО

Медичний заклад обслуговуватиме близько 30 тисяч жителів. Тут будуть створені всі умови для діагностики та лікування пацієнтів, у тому числі денний стаціонар.

На запрошення міського голови Андрія Білоусова в об’їзді брала участь Людмила Лазаренко – інвалід І групи, голова міського товариства людей з інвалідністю «Лелека». Жінка особисто перевіряла та надавала підрядникам рекомендації, які допоможуть облаштувати об’єкти інфраструктури з урахуванням вимог для людей з особливими потребами.

Міський голова Кам`янського перевірив хід реконструкції об’єктів соціальної сфери - ФОТО

«У лікарні та інших будівлях мають бути пандуси, щоб люди на візках мали змогу доступу, а також спеціально облаштовані санвузли. Міський голова завжди прислухається до нас, і завдяки такому діалогу все має бути добре», – сказала Людмила Лазаренко.