У Кам’янському триває ремонт тротуарів

У Кам’янському триває ремонт тротуарів

У Кам’янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова продовжують ремонтувати тротуари. Роботи ведуться по всьому місту. Залежно від стану дорожнього покриття залучається спеціалізована техніка.

«Цього року ми запланували виконати ремонт тротуарів на 13-ти вулицях міста. На даний момент відремонтували тротуари на 9-ти вулицях. Сьогодні техніка працює на проспекті Конституції. Залишиться відремонтувати тротуари на вулицях: Алтайська, Республіканська та В.Стуса. Також наступного року ми продовжимо цю роботу», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Відновлено пішохідні тротуари за адресами: пр-т Шевченка та Свободи, вулиці: Грушевського, Медична, Лисенка, Матросова, Звенигородська, пр-т Конституції, вул. Сачко, пр-т Аношкіна та проїжджа частина вулиці Костромська.

У Кам'янському триває ремонт тротуарів - ФОТОУ Кам'янському триває ремонт тротуарів - ФОТО

«Для пішоходів стан тротуарів є дуже важливим питанням. На Соцмісті ми бачимо, як багато сьогодні робиться для людей. Відкрили новий сквер по Ухтомського, встановили сучасний розважальний комплекс для дітей біля ЦНАПу, будується спорткомплекс на проспекті Конституції, реконструюється друга лікарня по вулиця Менделєєва та багато іншого. Ми вдячні міському голові за його роботу», – сказала місцева мешканка Лариса Пісецька.