Екзамени та перемоги каратистів Кам’янського

Екзамени та перемоги каратистів Кам’янського

Змагання бійців Асоціації традиційного карате відбулись 30 жовтня в Кам’янському. В той же час каратисти Кам’янської федерації кіокушин кан карате їздили за новими знаннями та поясами на екзамен в Київ.

Автор: Валентин Фіголь.

Змагання з традиційного карате за версією асоціації ITKF відбулись в Кам’янському 30 жовтня, розповів Дмитро Кузнецов, президент асоціації.

Були зареєстровані і виступали по черзі 94 спортсмени вікових категорій від 6 років до 15. В умовах карантину не було можливості прийняти всіх спортсменів одночасно. Організатори розділили учасників на групи. До того ж, захід проходив без глядачів.

Екзамени та перемоги каратистів Кам’янського - ФОТО
Змагання з традиційного карате в Кам’янському пройшли без глядачів через карантинні обмеження

Але загалом обмеження настрою не зіпсували, відзначає Д. Кузнецов, бійці демонстрували високий рівень бойового духу. «Звісно, на змаганнях були і сльози і радість… – прокоментував подію головний суддя змагань, президент Асоціації Традиційного Карате України Д. Кузнєцов. – Були вихованці, які вперше в житті приймали участь взагалі у змаганнях».

Призерами змагань в різних категоріях стали:

Перше місце

Трофимчук Владислав
Мойсеєнко Артем
Кузнецов Лев
Ліщинська Богдана
Литовченко Діана
Веріченко Єгор

Друге місце

Миндрул Захар
Козачок Ілля
Ноженко Кирило
Побожа Домініка
Єрофеєв Дмитро

Третє місце

Демидов Кирило
Кірпічова Єлизавета
Сергутін Олексій
Куркай Єгор

«Варто відзначити вихованців, яким трошки не пощастило, але їх бойовий дух був на найвищому рівні: Шибуя Карім, Шпачинський Тимофій та Тяпунов Олексій, – підвів свлї підсумки тренер. –  Всі учасники зробили висновки після змагань, та продовжать наполегливо тренуватись щоб гідно відповідати вимогам традиційного карате».

Тимчасом тренерский склад Дніпропетровскої області по кіокушин-кан карате поїхав на вихідні у Київ на міжнародный технічний семінар та екзамен. В складі обласної делегації – тренери Кам’янської федерації кіокушин-кан карате.

Екзамени та перемоги каратистів Кам’янського - ФОТО
Делегація Кам’янського на технічному семінарі з кіокушин-кан карате в Києві

Семінар та экзамен проводяться під керівництвом голови міжнародної організації Кіокушин-кан карате Канчо Роями Хатцуо (9 дан), а також члена міжнародного технічного комітету організації пана Ісидзими Масахиде (6 дан).

На семінарі наші бійці разом з колегами з різних країн Європи вчились у видатного японського майстра нюансів техніки карате. Також учасники здавали атестаційні екзамени на знання техніки, щоб отримати чергові кваліфікаційні відзнаки – кольорові пояси.