Південна об’їзна дорога Дніпра готова на 90 %

Південна об’їзна дорога Дніпра готова на 90 %

Завершують будувати Південний обхід Дніпра. Наразі готовність об’єкту – 90 %. Дорожники працюють не зупиняючись, вже укладають асфальт.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«На автошляхах Дніпропетровщини – потужні роботи. Техніка і дорожники працюють як на державних магістралях, так і місцевих трасах. Один зі знакових проєктів – будівництво об’їзної Дніпра. Він направлений на комфорт та безпеку людей. А його втілення вже на фініші», – зазначив Валентин Резніченко.

В цьому році за програмою «Велике будівництво» зводять 7 км Південного обходу Дніпра. Нова дорога з’єднає запорізьку трасу з Південним мостом.

Південна об’їзна дорога Дніпра готова на 90 % - ФОТО

Південна об’їзна дорога Дніпра готова на 90 % - ФОТО

Зараз роботи сконцентровані в районі вулиць Мільмана. Там підрядники укладають середній шар асфальтобетону та встановлюють бордюри.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев, стратегічна транспортна артерія, яка наразі будується, полегшить життя і водіям, і мешканцям Дніпра, адже вантажівки рухатимуться в обхід міських вулиць.

Вже зведені розв’язки та шляхопроводи, зокрема, і для проїзду сільськогосподарської техніки.

На під’їзді до аеропорту побудували віадук. В його основі 33-метрова балка-моноліт. Конструкції такої довжини виготовляють лише на одному заводі в Україні. Нині робітники встановлюють там бар’єрне огородження і опори освітлення.

Відкоси нової дороги укріплюють спеціальними геосинтетичними матами. Далі насипатимуть родючий шар землі та посіють газон.

Завершальними штрихами об’їзної стануть відбійники, розмітка та дорожні знаки.

На будмайданчику працюють півтори сотні людей і понад 80 одиниць техніки.