Кам’янчанина засудили на 8 років позбавлення волі за побиття людей та заволодіння їх майном

Кам’янчанина засудили на 8 років позбавлення волі за побиття людей та заволодіння їх майном

38-річного мешканця Кам’янського визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121 та ч. 2 чт. 187 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння; розбій). Вирок виніс Заводський районний суд м. Дніпродзержинська.

Одна подія сталася ще у вересні 2017 року. З метою заволодіння чужим майном кам’янчанин, перебуваючи разом з приятелем біля житлового будинку, попросив у нього мобільний телефон для здійснення дзвінка, після чого вдарив його по голові та втік з викраденим телефоном.

Друга подія трапилася у квітні 2018 року, коли обвинувачений під час конфлікту з малознайомим чоловіком, наніс йому не менше шести ударів руками та ногами в обличчя, від чого потерпілий втратив свідомість. Тим часом зловмисник викрав у нього мобільний телефон, золоту каблучку та втік  з місця злочину.

Підсудний визнав свою вину частково.

Суд підтримав позицію Кам’янської окружної прокуратури та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.