Дорожники Дніпропетровщини готові до зимового сезону

Дорожники Дніпропетровщини готові до зимового сезону

Дніпропетровщина на 100 % готова до зимової негоди. Вже підготовлено 130 тисяч тонн протиожеледної суміші, перевірений стан снігоприбиральних машин.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний. За його словами, спільно зі Службою автодоріг та органами місцевого самоврядування повністю закрита потреба у реагентах та сольових сумішах.

Для зимового утримання доріг державного значення в Дніпропетровській області підготували 40 тисяч тонн протиожеледних засобів та 226 одиниць техніки. Вони зосереджені на 28 дорожньо-ремонтних пунктах. У випадку необхідності машини готові одразу виїжджати на автошляхи, зазначив начальник Служби автомобільних доріг області Олександр Коломійцев. За його словами, на кожному пункті заготовлені піщано-сольова суміш, сольовий розчин, техніка та десятиденний запас палива.

Дорожники Дніпропетровщини готові до зимового сезону - ФОТО Дорожники Дніпропетровщини готові до зимового сезону - ФОТО

«Цього вистачить на усю зиму. Усе, аби дороги Дніпропетровщини були у гарному проїзному стані», – підкреслив Олександр Коломійцев.

В підмогу дорожникам є вся необхідна техніка – автогрейдери, піскорозкидачі, солерозподілювачі, бульдозери, трактори, роторні снігоочисники.

На випадок великих снігових заметів в арсеналі дорожників є машини зі шнекороторною установкою. Вони здатні розчистити траси від кучугурів заввишки до 5 метрів.

На Дніпропетровщині – 2827 км доріг державного значення та майже 6369 км місцевих автошляхів.