ПриватБанк попереджає клієнтів в Кам’янському про відключення електронних систем

ПриватБанк попереджає клієнтів в Кам’янському про відключення електронних систем

ПриватБанк оновлює процесинг перед сезоном новорічного шопінгу і попереджає клієнтів в Кам’янському про відключення електронних платіжних систем в ніч з 6 на 7 листопада.

Автор: Валентин Фіголь.

ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру в ніч з 6 на 7 листопада, щоб забезпечити безперебійну роботу для клієнтів в період передноворічного шопінгу. Про це повідомила прес-служба банку: «Ми усвідомлюємо, що це високий сезон купівельної активності, який починається з Чорної п’ятниці і завершується різдвяними розпродажами по всьому світу, і ми турбуємося, щоб шопінг наших клієнтів був комфортним та приносив задоволення».

Технологічні роботи з оновлення процесингу відбудуться у ніч на неділю, 7 листопада 2021 року. Як зазвичай, банк проведе їх у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операції та відпочивають.

У період оновлення процесингового центру, 7 листопада з 01-00 до 04-30 години ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій за картками, роботу Приват24 для фізичних осіб та Приват24 для бізнесу. У ході технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи у мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-термінальної мережі банку.

Банк просить клієнтів звернути увагу на цю інформацію та можливі незручності та, відповідно, спланувати відпочинок чи перенести свої безготівкові покупки у торговельній мережі та інтернеті на кілька годин. «Ми дуже розраховуємо на ваше розуміння», – зауважують банкіри.

За даними банку, щорічно обсяги операцій клієнтів із картками ПриватБанку зростають на 20%. На сьогоднішній день процесинговий центр банку обробляє понад 70 тисяч карткових платежів щохвилини.