Міський голова провів об`їзд міста з метою перевірки робіт із прибирання листя

Міський голова провів об`їзд міста з метою перевірки робіт із прибирання листя

4 листопада Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів об’їзд міста, щоб перевірити, як комунальні служби та підприємства, а також бюджетні установи міста справляються із прибиранням листя.

Під час об’їзду Андрій Білоусов проїхав практично усі райони міста. Основне завдання – прибрати та вивезти листя з вулиць, дворів, зелених зон та інших територій міста до новорічних свят.

Роботи ведуться у різних частинах міста. Листя збирають вручну та за допомогою спецтехніки. Від листя очищають дороги, тротуари та трамвайні колії, сквери та парки, території шкіл, дитячих садків, медичних закладів та житлового фонду. Також організовано процес збирання листя з території приватних та промислових підприємств.

Міський голова провів об`їзд міста з метою перевірки робіт із прибирання листя - ФОТО Міський голова провів об`їзд міста з метою перевірки робіт із прибирання листя - ФОТО

Підбиваючи підсумки, Андрій Білоусов зазначив, що у найближчі півтора місяця необхідно активізувати зусилля у цьому напрямі.

«Основна мета об’їзду – санітарне утримання міста та прибирання листя. Головне завдання, яке я поставив перед підлеглими, – прибрати все листя з території міста до Нового року, щоб навесні місто виглядало чистим та доглянутим», – сказав Андрій Білоусов.