У ДніпроОДА обговорювали, як популяризувати COVID-вакцинацію

У ДніпроОДА обговорювали, як популяризувати COVID-вакцинацію

На зустрічі у ДніпроОДА обговорили, як популяризувати COVID-вакцинацію серед мешканців регіону. Ідеї висловлювали представники влади, громадських організацій, медики, волонтери. Про це розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«У вакцинації мають бути зацікавлені, щонайперше, самі мешканці. Пояснювати людям переваги такого способу захисту від небезпечної хвороби повинні не лише медики, а й громадські організації, волонтери. Зупинімо COVID-19 усім миром», – підкреслив Володимир Орлов.

Як популяризувати COVID-вакцинацію, говорять на зустрічах у різних регіонах країни. До круглих столів долучаються представники місцевої влади, медики, голови територій, поліція, громадські організації, волонтери. Частина учасників приєднується онлайн.

Як розповів виконавчий директор громадської спілки “Коаліція за вакцинацію” Тимофій Бадіков, їх мета доєднати до вакцинації якомога більше людей старшого віку. Кожен регіон має цікавий та корисний досвід популяризації щеплення від коронавірусу.

Учасників зустрічі в ДніпроОДА ознайомили з досвідом інших регіонів щодо проведення вакцинації. Так, наприклад, на Полтавщині волонтери організовують на вулицях агітнамети, спілкуються з перехожими та розповідають їм про переваги COVID-щеплень. На Житомирщині вдаються до виїзних онлайнтрансляцій просто з госпітальних баз. У Запорізькій області планують відкрити пункти щеплення при церквах.

Круглий стіл «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19» організувала ДніпроОДА, громадська спілка «Коаліція за вакцинацію», МОЗ та ВООЗ.

Нині на Дніпропетровщині працюють понад 30 центрів вакцинації, більш ніж 200 пунктів щеплення, 120 мобільних бригад. У регіоні вже зробили понад 1 мільйон 800 тисяч щеплень від COVID-19. Двома дозами вакцинувалися більш ніж 742 тисячі людей.