Епідемічні обмеження та перевірки в Кам’янському: гостро, але не грубо

Епідемічні обмеження та перевірки в Кам’янському: гостро, але не грубо

Перевірки та обмеження, викликані епідемією, тривають в Кам’янському. Попри напруженість та окремі конфлікти, громадяни поки що не порушують громадського порядку, відзначає поліція.

Автор: Валентин Фіголь.

Напруженість навколо перевірок щодо дотримання епідемічних заборон та обмежень не спадає: ось вже тиждень в Кам’янському тривають перевірки об’єктів бізнесу та транспорту. Поліцейські перевіряють, чи працюють бізнесмени в масках, чи мають документи про щеплення, чи надають послуги тільки щепленим споживачам тощо…

Епідемічні обмеження та перевірки в Кам’янському: гостро, але не грубо - ФОТО
Олена Тімченко

Перевірки супроводжуються гострими суперечками та конфліктними ситуаціями. Підприємці заявляють, що будуть відстоювати свої конституційні права і право на працю, і влаштовують з поліцейськими завзяті дискусії, доводячи невідповідність вимог перевіряючих Конституції України.

Втім, поліція діє згідно відповідної Постанови Кабміну, нагадала Олена Тімченко, прес-офіцер Кам’янського районного відділу Нацполіції. Поки що в Кам’янському не було випадків, щоб суперечки з перевіряючими переростали в порушення громадського порядку, наголосила О. Тімченко.

Втручання поліції іноді потребують і ситуації з епідобмеженнями на роботі. Так, з початку тижня триває конфліктна ситуація в комунальному Центрі дитячої творчості. Там є нещеплені співробітники, яких з понеділка адміністрація своїм наказом не пускає до роботи. Але педагог і технічка все одно щодня приходять на свої робочі місця і працюють. Адміністрація викликала поліцію, бо працівники порушують вимоги Постанови КМУ про епідобмеження «червоної зони». А співробітники теж викликають поліцію: мовляв, їх права порушені, бо Постанова, на яку посилається адміністрація, є неконституційною. «Ви виконуєте злочинний наказ!» – кажуть поліцейським порушники вимог Постанови.

Епідемічні обмеження та перевірки в Кам’янському: гостро, але не грубо - ФОТО
Тетяна Оніщенко

На сьогодні у ситуації в Центрі дитячої творчості, як і в будь якій аналогічній ситуації (схоже відбувається в школі №13, де є один недопущений працівник), є лише одне законне продовження, зазначила Тетяна Оніщенко, директор департаменту гуманітарних питань Кам’янського. Це – вакцинація недопущених працівників. «Адміністрація лише виконує вимоги Постанови Кабміну», – прокоментувала дії керівництва Центру та інших закладів пані Оніщенко.

Читайте також:

У Кам’янському доповнили перелік карантинних обмежень