У Кам’янському доповнили перелік карантинних обмежень

У Кам’янському доповнили перелік карантинних обмежень

9 листопада відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, з метою зниження на території, підзвітній Кам’янській міській раді, рівня захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

  1. Забезпечити безумовне виконання на території, підзвітній Кам’янській міській раді обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 2², 3 та 3 постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» зі змінами та з урахуванням протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 08.11.2021 №30.
  2. На період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки припинити діяльність усіх розважальних закладів та закладів громадського харчування (крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос) з 22:00 до 06:00.
  3. Рекомендувати суб’єктам господарювання всіх форм власності вжити заходів щодо забезпечення отримання 100 % вакцинації від COVID-19 працівниками підпорядкованих підприємств, організацій, установ з метою створення колективного імунітету.
  4. При здійсненні регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, в електричному транспорті (трамваї) діють обмеження, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», забороняється:
  • здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, в електричному транспорті (трамвай), в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.
  1. Керівникам суб’єктів господарювання усіх форм власності на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки забезпечити на об’єктах сфери громадського харчування, торговельного побутового обслуговування населення, торговельно-розважальних центрів, закладів розважальної діяльності, культури, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, ринків, закладів, що надають послуги з розміщення, вжиття заходів щодо забезпечення/перевірки наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу, ринку) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімерної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусом SARS-СоV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОУГО-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімерної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).