На головній площі Кам’янського в грудні встановлять льодову ковзанку

На головній площі Кам’янського в грудні встановлять льодову ковзанку

Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов під час об’їзду спортивних інфраструктурних об’єктів, що будуються.

У межах об’їзду мер проконтролював будівництво стадіону в ліцеї №11. Спорткомплекс містить футбольне поле, баскетбольний і волейбольний майданчики, а також зону для занять воркаутом.

На головній площі Кам'янського в грудні встановлять льодову ковзанку - ФОТО

«Ми продовжуємо будівництво нових спортивних об’єктів у місті. Цього року відкрили два багатофункціональні спортивні комплекси – на Черемушках біля школи №18 та на 10-му мікрорайоні лівого берега. Зараз ведуться роботи з будівництва найбільшого багатофункціонального спорткомплексу на проспекті Конституції та льодової арени. Також інвестор, який займається будівництвом льодової арени, запропонував у грудні встановити льодову ковзанку на майдані Калнишевського», – сказав Андрій Білоусов.

На головній площі Кам'янського в грудні встановлять льодову ковзанку - ФОТОНа головній площі Кам'янського в грудні встановлять льодову ковзанку - ФОТО На головній площі Кам'янського в грудні встановлять льодову ковзанку - ФОТО