Які професії є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини?

Які професії є найбільш затребуваними на ринку праці Дніпропетровщини?

Найбільше затребувані в роботодавців Дніпропетровщини робітничі професії, які передбачають вміння працювати з заводським устаткуванням та власним інструментом. Також популярною є професія наймита на фермі.

 

На робітничі професії з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, а також на  кваліфікованих робітників з інструментом припадає понад третини всіх вакансій, які пропонує наразі державна служба зайнятості в Дніпропетровській області.

У січні-жовтні 2021 року про наявність вільних робочих місць поінформували службу зайнятості майже 11,6 тисяч роботодавців Дніпропетровщини. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями, становила майже 54,4 тисяч.

Станом на 1 листопада 2021 року у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 7,1 тис. вакансій.

Понад 67,1% вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями у січні – жовтні 2021 року, були зосереджені у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Серед професій затребуваними виявились слюсарі, водії, оператори котельні, електромонтери, електрогазозварники, токарі, електрослюсарі, трактористи тощо.

Також спостерігався попит на працівників сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, швачки тощо), а у сільськогосподарському секторі – на трактористів, робітників з обслуговування сільськогосподарського виробництва та робітників фермерського господарства, операторів птахофабрик та механізованих ферм.

Наразі серед роботодавців високим попитом продовжують користуватися фахівці з досвідом роботи – лікарі, інженери різних галузей, вчителі, майстри, бухгалтери, вихователі, фахівці, менеджери, психологи та педагоги.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники, двірники, сторожа та комірники.

В Кам’янському міському центрі зайнятості сьогодні майже 550 вакансій, всі вони на офіційному сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy , де база оновлюється щодня. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо зацікавить пропозиція, звертайтесь за направленням на роботу до міського центру зайнятості, або телефонуйте  0686840362, 0569554388 щоб дізнатись про вакансію більше.