Про що говорять на Міжнародному економічному форумі у Дніпрі

Про що говорять на Міжнародному економічному форумі у Дніпрі

У Дніпрі проходить Міжнародний економічний форум DEF-2021. Серед ключових тем першого дня– розвиток української та світової економіки, бізнес в умовах пандемії. Говорять і про залучення інвестицій,  впровадження інновацій та ефективне урядування.

Голова комітету з промислової модернізації Торгово-промислової палати України Володимир Власюк наголосив – необхідно розвивати технологічну переробну промисловість. Та створювати додану вартість.

«Почали з найважливішого питання – економічного та індустріального розвитку України. Пропонуємо запровадити таку політику, яка буде стимулювати бізнесменів будувати сучасні переробні підприємства, – зазначив Володимир Власюк. – Нині швидко розвивається цифрова економіка. Світ переходить до технологій, які не забруднюватимуть повітря. Ці тенденції слід враховувати».

Віце-президентка Спілки українських підприємців Наталія Єремєєва зазначила – країну рухають уперед технології.

«Підприємства варто розвивати за допомогою діджиталізації. Час дуже пришвидшився, тому не можна стояти на місці. Треба постійно рухатися, – сказала Наталія Єремєєва. – А ще – 24/7 любити те, що робиш. По-іншому це не працює».

До форуму долучилися підприємці та інвестори, економісти й аналітики. Власники великих компаній та бізнесмени-початківці.

На другий день форуму організатори запланували дискусійні панелі, круглі столи, тематичні конференції, семінари, тренінги.

Детальний розклад – дивіться за посиланням.