У кам’янському ЦНАП запрацював контакт-центр

У кам’янському ЦНАП запрацював контакт-центр

Телефонні консультації залишаються одним з найпопулярніших способів комунікації й щодня до ЦНАП надходить більше 100 дзвінків. Саме з метою створення комфортних умов для громадян й було запроваджено єдину телефонну лінію за номером 067 719 90 90.

Зателефонувавши до контактного центру ЦНАП, містяни отримають необхідну інформацію незалежно від філії ЦНАП, робота якої цікавить чи виду послуги, яку потрібно замовити.

У роботі контакт-центру використано таку цифрову технологію як IVR-меню (Interactive Voice Response) – інтерактивна система попередньо записаних голосових повідомлень, яка виконує функцію маршрутизації дзвінків всередині контактного центру та створює можливість для клієнтів самостійно обирати необхідний напрямок консультації за допомогою тонального набору на клавіатурі свого телефону. У IVR-меню можна швидко прослухати інформацію щодо:

  • режиму роботи ЦНАП;
  • необхідних документів та вартості послуг з оформлення закордонних та ID паспортів, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, реєстрації нерухомості;
  • з’ясувати стан готовності документів.

Для отримання більш вичерпної інформації з головного меню можна з’єднатися з консультантом ЦНАП. Також є можливість повторно прослухати необхідну інформацію.

Корисною для кам’янчан буде функція щодо попереднього запису через контакт-центр на зручний день та час для оформлення закордонного чи ID-паспорту. Ця функція мінімізує кількість візитів клієнтів, які бажають оформити паспорт.

Роботу контакт-центру щодня забезпечують два кваліфікованих консультанта – адміністратора ЦНАП.