У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину

У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину

11 січня у Кам’янському презентували нову пожежну машину на базі шасі «MAN». Автоцистерну придбали для міської пожежної частини №35 з охорони підприємства «ДКХЗ».

Також у разі потреби підрозділ залучається для ліквідації надзвичайних ситуацій на території всього міста.На придбання нової техніки «Метінвест» направив 5 млн гривень.

Дмитро Липпа, генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу:

У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину - ФОТО

«ДКХЗ починає новий рік із важливої для підприємства та міста справи. Ми передаємо придбану «Метінвестом» пожежну автоцистерну в експлуатацію нашим рятувальникам. Вони несуть службу на заводі та протидіють пожежам у Кам’янському. Отже, нова техніка – це внесок компанії у безпеку працівників та мешканців міста. Також весь особовий склад ДПРЧ-35 отримує від підприємства комплекти сучасного спецодягу, завдяки цьому підвищиться безпека рятувальників під час виконання служби».

Зі значним придбанням рятувальників привітав міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину - ФОТО

«Робота рятувальника – складна та відповідальна, пов’язана з ризиком для життя. Але, незважаючи на небезпеку, ви завжди приходите на допомогу іншим людям. Я дякую кожному з вас за важку працю, за те, що місто завжди перебуває під вашим захистом. Я вдячний групі «Метінвест» за вклад у безпеку міста. Придбання нового обладнання та спецодягу дозволить вам більш ефективно та безпечно виконувати службові обов’язки», – сказав Андрій Білоусов.

Від усього колективу рятувальників керівництву підприємства «ДКХЗ» подякував заступник начальника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, полковник служби цивільного захисту Едуард Горбачов.

Пожежна автоцистерна оснащена дихальними апаратами, гідро- та пневмоприладами, мотопомпою, генератором та іншим рятувальним обладнанням. Місткість становить 4,5 тонни води та 450 літрів піноутворювача. Викид струменя продуктивністю 60 літрів на секунду дозволяє швидко локалізувати та загасити будь-яке займання. Це перший новий автомобіль у пожежно-рятувальній частині за останні 20 років.

У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину - ФОТО У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину - ФОТО