Водоканал Кам’янського: підприємство нове – проблеми старі

Водоканал Кам’янського: підприємство нове – проблеми старі

Нове підприємство, яке надає сьогодні в Кам’янському послуги водоканалу, стикається зі старими проблемами: аварія на водогоні по вулиці Воробйова 13 січня залишила без води майже сотню будинків на «Горплощадці».

Автор: Валентин Фіголь.

Аварія на водогоні поблизу покинутої будівлі колишнього басейну «Дельфін» трапилась в ніч на 13 січня. Аварійники «міськводоканалу» прибули на місце витоку води, але не змогли вночі нічого зробити через сильний мороз. Тому було обмежено тиск води в магістралі, і без водопостачання лишились 80 будинків.

Водоканал Кам’янського: підприємство нове – проблеми старі - ФОТО

Вранці 13 січня аварійна бригада знову приїхала на місце ремонту. «Десь витікає водичка з труби – бачте, сміття у колодязі крутиться!, – зауважили робітники. – Незрозуміло тільки, куди вона тече, що не вичавлює нагору? Мабуть, шурує в теплотрасу!..» Теплотраса тут пролягає поряд з водогоном, і затікання питної води в комунікаційні тунелі – не дивина…

«Треба спершу відкачати воду з колодязя, щоб побачити, звідки вона тече…» – поділились планами аварійники.

Водоканал Кам’янського: підприємство нове – проблеми старі - ФОТО

«Мороз вносить корективи в роботу техніки», – прокоментував ситуацію Сергій Гончар, заступник директора Кам’янського водно-каналізаційного господарства КП «Аульський водовод» ДОР. Саме так сьогодні називається підприємство обласного підпорядкування, яке надає в Кам’янському послуги водопостачання та водовідведення.

«Підприємство нове – а труби старі, і робота лишилась та сама!..» – кажуть працівники підприємства водоканалу.

Роботи біля “Дельфіну” затяглись майже дотемна.

Аварійна служба водоканалу в середньому протягом місяця виїжджає на 300-400 аварійних ситуацій на водопостачальних та каналізаційних комунікаціях.

Наприклад, з 12 січня тече вода з-під землі по вулиці О. Гончара на Соцмісті. «Щомісяця в цьому місці тече!..» – коментують ситуацію місцеві мешканці.

Водоканал Кам’янського: підприємство нове – проблеми старі - ФОТО