В Кам’янському – благодійна лотерея на користь підлітка, постраждалого від вибуху

В Кам’янському – благодійна лотерея на користь підлітка, постраждалого від вибуху

Небайдужі люди в Кам’янському оголосили чергову благодійну акцію на користь 15-річного Артема Кириленка – підлітка, який постраждав від вибуху в житловому будинку рік тому. Цього разу земляків запрошують взяти участь в благодійній лотереї.

 

Валентин Фіголь

 

Благодійна лотерея на користь Артема відкрилась 17 січня. Щоб взяти участь в акції, бажаючим треба зайти в фб-групу Щасти. Там є оголошення про умови лотереї. Кожен бажаючий може зробити посильний благодійний внесок за вказаними реквізитами, і отримає номер для розіграшу. Потім серед номерів учасників переможця вибере випадок.

Лот розіграшу – авторська в’язана лялька ручної роботи та диск співачки Христини Панасюк з автографом.

В Кам’янському - благодійна лотерея на користь підлітка, постраждалого від вибуху - ФОТО

Нагадаємо, Артем Кириленко став жертвою вибуху невстановленого походження в житловому будинку по вулиці Матросова, що стався в кінці січня 2021 року. Вибухнуло щось в сусідній квартирі, де мешкав військовослужбовець. Від вибуху впала стіна між квартирами, придавивши малого сусіда. Артем отримав важкі травми голови та спини, було пошкоджено хребет.

Причина вибуху досі невідома громадськості.

Протягом року небайдужі мешканці міста різними способами збирають кошти на дорогу реабілітацію (понад 100 тисяч євро) хлопця. Вже були благодійні аукціони та концерти, майстер-класи тощо. До збирання коштів долучались громадські, молодіжні організації міста, централізована бібліотечна система Кам’янського.

«Рік боротьби дає свої результати, – коментує ситуацію Тетяна Кириленко, мати Артема. – Здавалося б, з неможливого робимо можливе. Воля Божа та Ваша підтримка та допомога творять чудеса».

Щодня для матері з хворою дитиною – боротьба та робота над собою, робота над своїми емоціями, над своїми помилками: «Артем і я віримо в повне відновлення, я з самого початку була впевнена в силах Артема».

Жінка дякує всім благодійникам, небайдужим людям за підтримку і закликає земляків берегти себе та своїх близьких: «Людині для щастя потрібно небагато. Бути здоровим тілом і духом. Радіти кожному новому світанку, прокидатися з посмішкою і засипати із задоволенням від скоєного вдень. Вірте в добро і не забувайте творити чудеса своїми руками».

Реквізити для благодійної допомоги Артему Кириленко:

Призначення платежу: “Благодійні пожертвування для Артема Кириленка”

ПриватБанк

5168752011527382

Кириленко Денис