На Дніпропетровщині можна безкоштовно установити протези кінцівок

На Дніпропетровщині можна безкоштовно установити протези кінцівок

 У 2022 році на Дніпропетровському протезно-ортопедичному підприємстві допомогли відновити рух кінцівок 188 пацієнтам. Ще для 452 людей зробили ортопедичне взуття. Виготовлення протезів та ортезів, консультації фахівців і подальша реабілітація у стаціонарі – безкоштовні. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Допомагаємо усім, хто до нас звертається. Дітям та дорослим з інвалідністю, постраждалим воїнам. Наші пацієнти – мешканці Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Харківської областей. Поєднуємо 75-річний досвід із новими технологіями. Сучасні комплектуючі отримуємо з Німеччини, Австрії та інших країн», – зазначив директор Дніпропетровського протезно-ортопедичного підприємства Олексій Штанько.

На Дніпропетровському протезному заводі виготовляють протези рук та ніг. Ортези, які фіксують пошкоджені кінцівки. Медичні корсети на грудний, поперековий та крижовий відділ хребта.

«Украй важливо при втраті кінцівки якомога швидше проконсультуватися щодо правильного заживлення кукси та догляду. Аби вона сформувалася без деформацій. Через 3-4 місяці можна буде встановити протез. Маємо фахівців, які надають консультації під час прийому, а в разі необхідності – й онлайн», – сказав Олексій Штанько.

Після встановлення протезу чи ортезу пацієнти проходять реабілітацію у лікарні, що діє при заводі.

«Практикуємо й індивідуальне виготовлення ортопедичного взуття та устілок. Робимо сучасні моделі з натуральних матеріалів», – додав Олексій Штанько.

Ті, хто має потребу в протезі, ортезі чи ортопедичному взутті, можуть звертатися за телефонами: 091 340 18 51; 056 720 95 03; 050 450 72 13; 068 462 34 13.