Школи Кам’янського йдуть на дистанційне навчання

Школи Кам’янського йдуть на дистанційне навчання

Перевести навчальні заклади Кам’янського на дистанційне навчання вирішила міська комісія з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення на засіданні 28 січня.

 

Згідно наказу департаменту з гуманітарних питань, який дублює рішення комісії, учні 5-11 класів йдуть на дистанційне навчання з 31 січня до 11 лютого. Першокласники вирушають на додаткові канікули, приблизно на тиждень. Школярі 2-4 класів вчитимуться очно.

Перехід на дистанційне навчання пов’язаний з високою захворюваністю учнів на респіраторні інфекційні захворювання, пояснила Тетяна Оніщенко, директор департаменту з гуманітарних питань. Бо на сьогодні, 28 січня, на дистанційне навчання перейшли вже більше двохсот класів в школах Кам’янського.

В Україні відзначається стрімкий підйом захворюваності на ковід серед дітей. Хворих реєструють в усіх регіонах. За добу 25 січня, наприклад, зафіксовано 2809 підтверджених випадків ковіду у дітей по країні. А вже за добу 26 січня таких випадків було 4847, пише пресслужба МОЗ.

Загалом діти становлять 6,2% серед усіх, хто захворів на ковід в Україні від початку пандемії. Динаміка захворюваності дітей відображає хвилі загального підйому захворюваності, яких протягом цього часу в країні зареєстровано три, пояснюють LIGA.Life у Центрі громадського здоров’я (ЦГЗ).

Голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ), дитячий інфекціоніст Федір Лапій підтверджує, що сьогодні захворюваність серед дітей вища, у порівнянні з попередніми хвилями.

Варіант омікрон характеризується вищою заразністю, йому легше поширюватися від людини до людини, зазначає експерт.

Втім, за словами Лапія, крім ковіду, у цьому сезоні фіксується багато випадків грипу у дітей (у сезоні 2020/2021 грип був практично відсутній). “Діти контактують між собою в школі. І це причини поширення повітряно-крапельним шляхом багатьох вірусів, і збудника COVID-19 і грипу”, – пояснює інфекціоніст.