Заможні люди нагально їдуть з України чартерними рейсами

Заможні люди нагально їдуть з України чартерними рейсами

Заможні українці нагально залишають Україну чартерними рейсами: лише 13 лютого з Києва вилетіло близько 20 чартерів та приватних літаків, повідомляють ЗМІ.

У складний момент батьківщину лишають тільки бур’яни, яким все одно, де рости – так прокоментував ситуацію відомий в Кам’янському бізнесмен та політик Олег Захорольський.

Автор: Валентин Фіголь.

Такої кількості чартерів не було за 6 років спостережень, відзначає Українська правда.

Серед чартерів та приватних літаків, що залишили Україну у вихідні – борти Ріната Ахметова та Бориса Колеснікова.

Пізніше Б. Колесніков у коментарі УП зазначив, що перебуває у Києві й не збирається нікуди їхати. За його словами, літак вилетів до Праги на технічне обслуговування.

Приватний борт на 50 осіб також замовив народний депутат від ОПЗЖ, мільйонер Ігор Абрамович. За  неофіційною інформацією, цей борт мав вивезти з Києва у Відень родичів однопартійців, а також бізнес-партнерів Абрамовича.

Водночас, за даними УП, хоча один із бортів Ахметова вилетів із України в неділю, сам олігарх залишив країну ще 30 січня рейсом до Цюріха. Також в кінці січня виїхав з України бізнесмен Віктор Пінчук.

Бізнесмен, нардеп Вадим Новинський виїхав з України 10 лютого рейсом Київ-Мюнхен. Того ж дня виїхав за кордон Олександр Ярославський, кортеж якого недавно збив на смерть людину.

Також 13 лютого з України вилетіли бізнесмени Андрій Ставніцер та Вадим Нестеренко, 12 лютого – Вадим Столар та Василь Хмельницький.

У пресслужбі Ставніцера повідомили УП, що він полетів у відрядження і днями повернеться в Україну.

У пресслужбі Хмельницького повідомили УП, що він полетів із командою на навчання і має повернутися в Україну 20 лютого. Цей тур, мовляв, був запланований за три місяці і діти Хмельницького лишаються в Україні.

Щодо заможних людей в Кам’янському, то до полудня 14 лютого вдалося отримати коментар до ситуації лише від Олега Захорольського, власника заводу ЗІП. Він відповів, що не збирається нікуди тікати – навпаки, в разі ворожого нападу візьме зброю і боронитиме батьківщину.

Заможні люди нагально їдуть з України чартерними рейсами - ФОТО«Багатих людей можна розділити на тих, хто є добривом для своєї землі і тих, хто є бур’яном, – зауважив О. Захорольський. – У важкий час покинути батьківщину може тільки бур’ян – йому все одно, де рости».

Не збирається покидати Кам’янське і міський голова Андрій Білоусов.

Мер Кам’янського захворів на коронавірус - ФОТО«Мене обрали мешканці міста і навіть в думках немає їхати кудись. Це моя робота і я буду виконувати її за будь-яких обставин», – заявив він в коментарі «Пильному погляду».