Вода в газових трубах та заклик до пильності на газових комунікаціях в Кам’янському районі

Вода в газових трубах та заклик до пильності на газових комунікаціях в Кам’янському районі

Про інцидент з водою в газових трубах та небезпеку терактів на газопостачальних комунікаціях розповіла Кам’янська районна державна адміністрація.

Автор: Валентин Фіголь.

Днями у м. Кам’янському відбулася позаштатна ситуація, повідомили посадовці РДА: до аварійно-диспетчерської служби Дніпропетровськгазу надійшло повідомлення, що в помешканні відсутній газ. Газовики виявили воду у системі газопостачання багатоквартирного житлового будинку. У результаті було відключено від розподілу газу 13 побутових споживачів.

Як з’ясувалось, в інциденті винен один з мешканців житлового буднку. Порушивши Правила безпеки систем газопостачання, він вирішив самовільно провести на них ремонтні роботи. Внаслідок чого помилково наповнив газорозподільну систему будинку водою.

«АТ «Дніпропетровськгаз» вкотре нагадує про необхідність дотримання правил користування газовими приладами та Правил безпеки систем газопостачання, адже такий «некоректний ремонт», або будь-які самостійні дії не лише виводять з ладу газові прилади, а й створюють аварійні ситуації», – акцентували в повідомленні РДА.

Посадовці наголосили: такі безвідповідальні та протиправні дії громадян, що погрожують життю та здоров’ю, ускладнюють і так напружену ситуацію в районі.

«Просимо вас також не втрачати пильність та повідомляти поліції, якщо помітили підозрілих осіб біля вашого будинку, ШГРП (жовті шафи) чи ГРП (цегляні будівлі для регулювання тиску газу). Працівники газової компанії працюють у фірмовому спецодягу, пересуваються на службових брендованих автомобілях і мають при собі службові посвідчення особи, – нагадали посадовці. – І у разі виявлення підозрілих предметів, міток/маячків ворога, будь-яких невідомих позначок на газопроводах, ГРП/ШГРП або поруч із ними – також повідомляти до поліції».