Спортсмени Кам’янського у воєнний час тренуються онлайн та на вулиці

Спортсмени Кам’янського у воєнний час тренуються онлайн та на вулиці

Через воєнний стан в Кам’янському згорнуто тренувальний процес у міських спортивних школах. Але тренування все одно продовжуються: спортсмени займаються онлайн та виходять на вулицю.

Автор: Валентин Фіголь.

Сьогодні в Кам’янському, у зв’язку з воєнним станом, припинено діяльність спортивних секцій в міських комунальних спортшколах та клубах.

Спортшколи наразі функціонують як логістичні центри допомоги війську, теробороні та переселенцям, розповів Едуард Коряк, начальник міськуправління з питань молоді та спорту Кам’янського.

«В одному зі спортивних закладів зараз тренуються бійці тероборони, – розповів він. – В інших – плетуть маскувальні сітки, готують їжу та збирають гуманітарну допомогу для війська та переселенців…»

Тимчасом місцеві спортсмени, як зазначає посадовець, скучили за тренуваннями. «І спортсмени, і тренери питають: коли відкриються спортшколи? – коментує ситуацію Е. Коряк. – Я відповідаю: коли дозволить військова адміністрація!»

Спортсмени Кам’янського у воєнний час тренуються онлайн та на вулиці - ФОТО

Багато хто зі спортсменів продовжують тренуватись, адаптуючись до нинішніх умов, зауважив пан Коряк. Так, чимало тренерів проводять онлайн-заняття – принаймні там, де це можливо, враховуючи специфіку виду спорту. Наприклад, тренери задають учням домашні завдання, а потім по відеозвітам коригують правильність виконання вправ. Така практика дозволяє, як мінімум, підтримувати спортивну форму та продуктивно, «на позитиві» спілкуватись з тренером та колегами, розповів начальник міськуправління з питань молоді та спорту.

Також весняна погода дозволяє фізкультурникам виходити на відкрите повітря. Вуличні тренування набувають все більшої популярності в Кам’янському – спочатку через карантин, тепер через воєнний стан.

Зокрема, справжні аншлаги можна спостерігати на міських спортивних майданчиках. Тут з ранку до вечора тренуються та розважаються руханкою дорослі та діти Кам’янського.

Тренери та посадовці від спорту запрошують переселенців – дітей та дорослих, приєднуватись до руханки, по змозі. Адже продуктивна фізична активність та доброзичливе спілкування – ефективні засоби подолання стресових та посттравматичних станів, як нагадують місцеві психологи та педагоги.